223 | MOŘE S PLACHETNICÍ
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- starting price: 38 000 CZK
- hammer price: 46 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na kartonu, 42 x 68 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Grus.